Szukasz dobrych drzwi wejściowych na Śląsku? Zapraszamy do salonu Drzwi INSIDE w Katowicach

Drzwi wejściowe pełnią bardzo ważną funkcję zarówno w mieszkaniu, jak i w domu jednorodzinnym. Oczekujemy od nich ponadprzeciętnej estetyki, ale także solidności, trwałości i skutecznego zabezpieczenia wnętrza przed włamaniem. Rozglądasz się za drzwiami wejściowymi na Śląsku? Szeroki wybór modeli najlepszych producentów, w bardzo atrakcyjnej cenie, znajdziesz w salonie Drzwi INSIDE w Katowicach.

Drzwi zewnętrzne do domu jednorodzinnego – kluczowy element strefy wejściowej

Już dawno minęły czasy, gdy jedynym kryterium wyboru drzwi zewnętrznych była cena i ewentualnie względy estetyczne. Obecnie mamy do wyboru tak wiele rozwiązań technologicznych, że łatwo jest się w tym pogubić. W salonie Drzwi INSIDE w Katowicach możesz liczyć na fachowe doradztwo – podpowiemy Ci, jakie drzwi zewnętrzne do domu wybrać, aby osiągnąć pożądany efekt wizualny, a przy tym zapewnić sobie wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu.

Pierwszym etapem wyboru drzwi zewnętrznych zawsze jest dopasowanie ich do elewacji frontowej budynku pod względem kolorystyki oraz detali wykończeniowych. Tutaj liczy się przede wszystkim spójność – inne drzwi zaproponujemy do domu o minimalistycznej, nowoczesnej architekturze, inne do budynku o klasycznej zabudowie.

Bardzo ważnym kryterium wyboru drzwi zewnętrznych ich klasa izolacyjności. Od tego parametru zależy, czy drzwi będą stanowić skuteczną barierę dla kosztownego ciepła próbującego „uciec” z budynku przez wszelkie nieszczelności (nazywane mostkami termicznymi). W naszej ofercie znajdują się drzwi zewnętrzne spełniające surowe standardy dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego.

Nie zapominamy również o bezpieczeństwie. Dziś wielu inwestorów decyduje się na zakup drzwi zewnętrznych antywłamaniowych których konstrukcja realnie zmniejsza ryzyko sforsowania wejścia przez włamywaczy. Zakup takich drzwi jest bardzo dobrą inwestycją, pozwalającą spać spokojnie i – co także nie jest bez znaczenia – uzyskać sporą zniżkę na ubezpieczenie domu.

To oczywiście niejedyne kryteria wyboru drzwi zewnętrznych do domu jednorodzinnego. O pozostałych aspektach chętnie porozmawiamy w naszym salonie w Katowicach, prezentując Ci różne modele drzwi dostępnych w Twoim budżecie.

Drzwi wejściowe wewnątrzlokalowe – dla komfortu i bezpieczeństwa

Drzwi wewnątrzlokalowe również pełnią bardzo ważną rolę w życiu właścicieli. Pozwalają wyróżnić wejście do mieszkania i zrobić znakomite pierwsze wrażenie na gościach. Ważniejsze są jednak aspekty funkcjonalne.

Szukając drzwi wejściowych na Śląsku, koniecznie zwróć uwagę na ich klasę izolacyjności akustycznej. Im jest wyższa, tym mniej hałasów z klatki schodowej i sąsiednich lokali będzie się przedostawać do mieszkania. Jest to szalenie ważne w przypadku mieszkań znajdujących się na parterze oraz nad garażami podziemnymi.

Czy wiesz, że…

w ofercie salonu Drzwi INSIDE znajdziesz drzwi wejściowe o współczynniku izolacyjności akustycznej sięgającym aż do 44-47 dB?

Ważnym kryterium wyboru drzwi wejściowych wewnątrzlokalowych jest również poziom ochrony przed włamaniem. Obecnie najwięcej klientów dopytuje o drzwi typowo antywłamaniowe (w tym najwyższej klasy RC3 czy RC4) o wzmocnionej konstrukcji praktycznie uniemożliwiającej ich sforsowanie, wyposażonych w system specjalnych bolców przeciwdziałających wyjęciu lub wyważeniu skrzydła drzwiowego, a także wysokiej klasy zamki z centralnym ryglowaniem.

Pomożemy Ci wybrać idealne drzwi wejściowe do domu lub mieszkania!

Wciąż nie wiesz, na jakie drzwi wejściowe się zdecydować? W salonie Drzwi INSIDE czeka na Ciebie mnóstwo inspiracji. Podpowiemy najlepsze rozwiązania, udzielimy Ci fachowych porad technicznych, a także zaprezentujemy ofertę akcesoriów drzwiowych mających duży wpływ na ostateczny wygląd skrzydła.

Drzwi INSIDE oferuje również usługę montażu drzwi przeprowadzanego przez wykwalifikowanych fachowców, w sposób dokładny, czysty i estetyczny. To się opłaca, ponieważ kupując drzwi wejściowe z montażem zapłacisz tylko 8% stawki podatku VAT (zamiast 23%).

W naszym salonie znajdziesz drzwi wejściowe najlepszych producentów, które spełniają nawet najbardziej wygórowane oczekiwania jakościowe i estetyczne. Odwiedź nas w Centrum Handlowym HOME CONCEPT w Katowicach.

32 321 00 56