Wild Wood

Wild Wood

Od 2010 roku marka Wild Wood gwarantuje klientom dostęp do najwyższej jakości paneli podłogowych i desek bambusowych. Mamy tutaj do czynienia z najnowszymi trendami wzornictwa, które zostały zręcznie połączone z wysoką wytrzymałością oraz odpornością na ścieranie.

W katalogu znajdziemy podłogi bambusowe, laminowane,oraz deski tarasowe,kompozytowe. Nie zabrakło również materiałów wykończeniowych, takich jak listwy przypodłogowe. Decydując się na tę markę, otrzymujesz produkt kompletny, który pomoże Ci stworzyć dokładnie taką podłogę, o jakiej zawsze marzyłeś.

Warto podkreślić, że te produkty mają zastosowanie nie tylko w mieszkaniach, ale również lokalach usługowych, firmowych, salonach, czy restauracjach. Propozycja od Wild Wood jest na tyle rozbudowana, że niezależnie od stylu aranżacji, każdy dobierze coś pod swoje osobiste potrzeby.

Jeśli zatem pragniesz nienagannego wyglądu podłogi oraz estetyki wykonania każdego detalu, to koniecznie zapoznaj się z propozycjami i zdecyduj, jakie podłogi znajdą się w Twoich pomieszczeniach.

Producenci

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
32 321 00 56