Tarasy

Tarasy

Taras to uniwersalny i ponadczasowy element architektoniczny pasujący do każdego mieszkania, zarówno utrzymanego w konwencji nowoczesnej, jak i tradycyjnej. Wspaniale wtapiając się w przydomową zieleń tworzy strefę przejściową pomiędzy wnętrzem a ogrodem, stając się zwykle miejscem, w którym cała rodzina może się zrelaksować i przyjemnie spędzić czas na łonie natury. Duża, znacznie większa niż w przypadku balkonów przestrzeń, pozwala przebywać na świeżym powietrzu wszystkim domownikom jednocześnie oraz umożliwia wielokierunkowe zagospodarowanie. Na tarasie można bowiem, oprócz standardowej strefy wypoczynkowej ze stolikiem i krzesłami, zawiesić hamak lub huśtawkę oraz wygospodarować kącik kącik warzywny lub gospodarczy, przeznaczony na przykład do suszenia prania. Co więcej taras jest wprost wymarzoną strefą dla spotkań towarzyskich i imprez okolicznościowych pozwalając w pięknej scenerii i komfortowych warunkach cieszyć się wspólnie spędzanym czasem.  
 
Zdajemy sobie, jak ważnymi cechami tarasów są funkcjonalność i trwałość, dlatego bazujemy wyłącznie na najlepszych surowcach pochodzących od renomowanych producentów. Dzięki temu stworzone przez nas konstrukcje cechuje odporność na czynniki środowiskowe i uszkodzenia mechaniczne, a także łatwość w utrzymaniu i długowieczność. Koncentrując się na kwestiach praktycznych, nie zapominamy o estetyce, starając się tak dobrać styl poszczególnych elementów konstrukcyjnych jak i wykończeń aby tworzyły one spójną, harmonijną całość zarówno z wnętrzem domu, jak i z otaczającym go terenem zielonym.   
 
Naszą ekipę tworzy zgrana, starannie dobrana grupa fachowców z prawdziwego zdarzenia. Wyróżnia nas szeroka, nieustannie pogłębiana wiedza, wieloletnie doświadczenie oraz wykorzystanie najnowocześniejszych systemów i technologii. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaprojektować i wykreować nawet najbardziej skomplikowane konstrukcje. Najwyższą wartością jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego na każdym etapie współpracy służymy radą, zaangażowaniem i umiejętnościami nakierowanymi na wykreowanie Waszej wymarzonej przestrzeni mieszkalnej.

Katalog

Producenci

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
32 321 00 56