Podłogi

Podłogi

Podłoga jest narażona na spore obciążenia. Bez wątpienia pozostaje jedną z najmocniej eksploatowanych powierzchni każdego pomieszczenia. Dlatego pieczołowicie dbamy o to, aby wasze podłogi wytrzymały wieczność w perfekcyjnym stanie. Proponowane wyroby drewniane zapewniają pomieszczeniom ciepły klimat, komfort oraz wyszukaną elegancję.

Oferta firmy obejmuje wyśmienite panele podłogowe marki Faus. Produkt chwalony za niski poziom ścieralności, który jednocześnie atrakcyjnie wygląda. Panele pozwalają budować podłogi laminowane o wzorowych właściwościach. Wśród nich natraficie na wersje ognioodporne i niewrażliwe na wilgoć. Faus ma pewność, że oferuje technologie o wysokiej wytrzymałości, stąd wiele wyrobów sprzedawanych jest z dożywotnią gwarancją. Polecamy również deski podłogowe produkowane przez Chene. Słyną one z wysokiej jakości drewna oraz idealnego wykończenia. Rozważny wybór do szeregu różnorodnych lokalizacji. Dostarczamy naszym klientom innowacyjne produkty marki Wild Wood. Eksperci są jednomyślni, że godne rekomendacji są podłogi bambusowe i laminowane tego producenta. Posiada on w asortymencie pierwszorzędne deski tarasowe i kompozytowe, które fenomenalnie pasują do ekskluzywnych miejsc. Wild Wood to marka ceniona za przydatne akcesoria, które zawsze cechują się mistrzowską starannością. Wszystkie oferowane marki cieszą się silną renomą i oferują produkty przygotowane do wnętrz o najróżniejszej stylistyce. Pomożemy wam dobrać najlepszą opcję, która sprawi, że gotowe podłogi będą zaszczytnie podkreślać całą architekturę.

Zgromadziliśmy dla was panele i podłogi charakteryzujące się doborowymi klasami użyteczności oraz ścieralności. Klient może wybrać produkty o różnej grubości. W zależności od marki i wyrobu uzyskacie dostęp do wielu komplementarnych zalet. Późniejsza pielęgnacja podłogi nie nastręczy wam żadnych trudności. Prezentowane podłogi staną się wyrafinowaną wizytówką każdego budynku. Pozwólcie, aby pozytywnie świadczyły o sile i prestiżu waszej nieruchomości. Z przyjemnością zapoznamy się z państwa projektem podłogi i doradzimy, jakie rozwiązania i produkty zastosować.

Montaż

Podłogi które Państwu oferujemy, dostępne są także w specjalnej ofercie z montażem. Zapraszamy

Producenci

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
32 321 00 56