O nas

O nas

Salon drzwi Katowice
Nasz salon drzwi, to miejsce, gdzie prezentujemy Państwu drzwi wewnętrzne, zewnętrzne, wejściowe, jak i techniczne. W okleinach drewnopodobnych, laminatach, malowanych wg palet RAL czy NCS, fornirowanych lub w całości wykonanych z drewna. Od tradycyjnie otwieranych, po wahadłowe, składane, zabudowy istniejących ościeżnic, przesuwne - zarówno w systemie naściennym jak i chowane w kasecie lub „ukryte” w ścianie.

W swojej ofercie posiadamy drzwi wejściowe, zewnętrzne i wewnętrzne zarówno tych dużych i znanych na polskim rynku producentów, takich jak: Porta, Pol-skone, DRE, DELTA, Invado, Vasco, Sękpol czy Interdoor, jak i tych mniejszych jak: Korona, Ronkowski, czy Art-Tom, którzy oprócz swoich produktów są w stanie wykonać drzwi na indywidualne życzenie klienta. Oferty firmy Domino, Enger czy VDS to kilkaset wzorów przeróżnych klamek wszelkiego typu.

Dzięki naszej znajomości branży, profesjonalnej obsłudze i możliwości zakupu drzwi z montażem wykonanym przez wykwalifikowanych fachowców , nasz salon drzwi świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie. Nasza siedziba znajduje się w mieście Katowice, do której serdecznie zapraszamy wszystkich klientów, zainteresowanych profesjonalnym doradztwem i bogatą ofertą drzwi z montażem. Zapraszamy!

Drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne

W naszej ofercie znajdują się drzwi zewnętrzne oraz drzwi wewnętrzne. Zapraszamy

Producenci

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
32 321 00 56