Montaż

Montaż drzwi jest dla nas bardzo istotną kwestią, jeżeli klient decyduje się na zakup stolarki wraz z tą usługą. Jest to ta przysłowiowa kropka nad „i”, która musi być postawiona, aby klient z całości usługi i zakupu był zadowolony. Co z tego jeśli drzwi będą się podobały i spełniały oczekiwania inwestora, jeżeli ich montaż będzie niedopracowany, bądź co gorsza niezgodny ze sztuką budowlaną lub zaleceniami producenta.

Dlatego do drzwi z montażem przywiązujemy tak dużą wagę. Dlatego też drzwi z montażem zakupione w firmie INSIDE, montują fachowcy z kilku lub z kilkunastoletnim doświadczeniem, którzy specjalizują się w montażu stolarki drzwiowej wszelkiego typu. Innym aspektem jest obniżenie kosztów o 15%, czyli 8% VAT a nie 23%, który przysługuje przy zakupie drzwi z montażem (dotyczy osób fizycznych). Plusem jest również gratisowy transport, bo to montażyści w dniu wykonania usługi dowożą zakupiony towar klientowi.

Oferujemy stolarkę drzwiową tylko sprawdzonych producentów, dzięki czemu zakupione u nas produkty będą nie tylko ozdobą, ale również funkcjonalnym elementem wyposażenia i inwestycją na lata. Oferowane drzwi z montażem dostępne są w naszym salonie firmowym, który znajduje się w mieście Katowice. Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą.

Drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne

W naszej ofercie znajdują się drzwi zewnętrzne oraz drzwi wewnętrzne. Zapraszamy

Producenci

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
32 321 00 56