Drzwi wewnętrzne

W naszym salonie w Katowicach posiadamy ogromny wybór drzwi od wielu producentów, dzięki czemu odwiedzający nas klienci mogą mieć pewność, że znajdą u nas to, czego szukali. My zaś pomożemy ową idealną wizję drzwi wzbogacić dodatkowo o kwestie użytkowe. Oferujemy drzwi wewnętrzne w całości wykonane z klejonego drewna, wykończone fornirem drewnianym, kamiennym, różnymi rodzajami oklein drewnopodobnych jak i laminatów, malowane, oraz z naklejanymi lustrami lub całoszklane. Wykonujemy również drzwi wraz z zabudowami ścian, które można w całości wykończyć fornirowaną płytą lub lustrem.

Najczęściej kupowane drzwi, to nadal te otwierane tradycyjnie – w zależności od preferencji klienta oraz posiadanych przez niego warunków, są to drzwi lewostronne (posiadają zawiasy po lewej stronie i otwieramy je na lewo na siebie) lub prawostronne (z zawiasami po prawej stronie, które otwieramy na siebie na prawo). Coraz częściej jednak zamawiane są drzwi przesuwne, które mogą suwać się na ścianie lub wchodzić w nią (drzwi chowane w kasecie). Drzwi te  pozwalając czasami na zaoszczędzenie miejsca. Niektórzy z klientów, decydują się też na drzwi składane – zwykle wybiera się takie drzwi do małych i ciasnych pomieszczeń, gdzie nie ma możliwości zamontowania drzwi przesuwnych, a na drzwi wewnętrzne, otwierane tradycyjnie nie ma wystarczającej przestrzeni. Ostatnio hitem są drzwi ukryte. Zamontowane w taki sposób, że stanowią część ściany w której są osadzone i bardzo często tak jak ona wykończone. Choć rozwiązań wykończenia ich jest bardzo dużo.

Nowością na naszym rynku jest jeszcze mało popularny system drzwi rewersyjnych (z odwrotną przylgą), czyli tych z regulowanymi ościeżnicami, które choć zlicowane od zewnętrznej strony z opaskami, mogą otwierać się do środka przez ościeżnicę. Idealne rozwiązanie jeśli chcemy, aby wszystkie drzwi od korytarza obojętnie czy otwierane na zewnątrz, czy do wewnątrz pomieszczeń wyglądały tak samo.

Wspomnieliśmy tu o zaledwie kilku rodzajach drzwi wewnętrznych, które posiadamy w swojej ofercie, dlatego gorąco zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem, oraz tych, którzy chcą kupić drzwi, ale nie bardzo wiedzą co wybrać – z pewności pomożemy.

Montaż

Drzwi wewnętrzne, które Państwu oferujemy, dostępne są także w specjalnej ofercie drzwi z montażem. Zapraszamy

Producenci

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
32 321 00 56