Drzwi wewnętrzne Vivento

Drzwi wewnętrzne Vivento

Marka z ponad 30-letnią tradycją, dostarczająca swoim klientom solidne drzwi wewnętrzne zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. W ofercie znajdziemy także szeroki wybór różnego rodzaju akcesoriów, co sprawia, że możliwe jest skompletowanie w pełni wyposażonych drzwi w jednym miejscu.

Flagową usługą są drzwi wykonywane na indywidualne zamówienie. To gwarancja, że niezależnie od obranego pomysłu na aranżację pomieszczenia, stworzysz dla siebie optymalne drzwi wewnętrzne dopasowane do oczekiwań. Na uwagę zasługuje szybka realizacja zamówienia oraz łatwa i prosta wycena drzwi o określonych parametrach.

Firma nastawia się na oferowanie wysokiej jakości drzwi, wykończonych różnego rodzaju okleinami drewnopodobnymi. Zakupione produkty z powodzeniem będą nam służyć wiele lat i cieszyć oko nie tylko gospodarzy domu, ale również gości. W ofercie znajdują się również akcesoria i różnego typu ościeżnice w tym ZOS (Zabudowa Ościeżnicy Stalowej), która pozwala nam na całkowite zamaskowanie starej ościeżnicy bez konieczności jej demontowania.

Producenci

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
32 321 00 56