Drzwi wewnętrzne Porta

Drzwi wewnętrzne Porta

Firma z 25-letnim doświadczeniem, która dostarcza swoim klientom drzwi wewnętrzne, projektowane według najwyższych standardów i aktualnych trendów . Co roku wprowadza też różne nowości, które są odzwierciedleniem najmodniejszych rozwiązań w danym sezonie.

Porta dba też o klientów którym zależy na czasie, dlatego wiele produktów dostępnych jest z szybszym terminem realizacji. Niewątpliwie na uwagę zasługuje również spora liczba konfiguracji, wzorów i możliwości doboru różnych oklein na drzwiach. Pozwala to łatwiej zaprojektować niebanalną aranżację, dopasowaną do osobistych preferencji każdego klienta.

W ofercie znaleźć można konstrukcje odporne na wilgoć, ścieranie, zarysowania, czy też inne czynniki zewnętrzne. Drzwi można zamawiać w nietypowych rozmiarach, zatem niezależnie od wielkości otworu drzwiowego, czy pomieszczenia, można dobrać rozwiązanie, które idealnie się w nie wpasuje.

Na skrzydła drzwiowe i ościeżnice udzielane są 3 lata gwarancji, a same drzwi doceniane są m.in. w najpopularniejszym programie wnętrzarskim „Domowe rewolucje”, emitowanym w telewizji.

Producenci

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
32 321 00 56