Drzwi wewnętrzne Pol-skone

Drzwi wewnętrzne Pol-skone

Doświadczony producent drzwi, który działa na rynku od roku 1990 i obecnie jest jedną z najszybciej rozwijających się działalności w tym segmencie w naszym kraju.

W ofercie znajdziemy wysokiej jakości drzwi wewnętrzne fornirowane, okleinowane, laminowane, oraz malowane. Stworzone z myślą o tych osobach, które cenią sobie nowoczesność, elegancję oraz staranny sposób wykończenia nawet tych najmniejszych elementów.

Drzwi produkowane przez firmę Pol-skone mają solidną, drewnianą konstrukcję opartą na materiale wytwarzanym we własnych tartakach. Dzięki temu nie tylko uzupełnią różnorodnością wzorów każdą aranżację wnętrza, ale i z powodzeniem posłużą przez wiele kolejnych lat.

Funkcjonalność oraz jakość oferowanych rozwiązań została potwierdzona nie tylko przez tysiące klientów, ale również branżowych specjalistów. Firma była wielokrotnie nagradzana w tym dwukrotnie uhonorowana Polskim Godłem Promocyjnym „Teraz Polska”. Jest też zdobywcą złotego medalu MTP 2016 dla Okna Energy Concept 90 EI30.

Producenci

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
32 321 00 56