Drzwi wewnętrzne Leon

Drzwi wewnętrzne Leon

Firma Leon na rynku działa od 1996 roku i dostarcza swoim klientom najwyższej klasy innowacyjne rozwiązania w zakresie skrzydeł drzwiowych, ukrytych ościeżnic, kaset do drzwi chowanych w ścianę, oraz systemów przesuwnych.

Współpracując z doświadczonymi projektantami wnętrz producentowi udało się stworzyć niezwykle bogate portfolio produktów, które zostały docenione nie tylko przez samych klientów, ale również instytucje silnie związane z branżą architektoniczną. Połączenie aluminium, szkła oraz drewna daje niesamowity efekt i sprawia, że produkty wyglądają prestiżowo, a jednocześnie został zachowany wyważony styl i elegancja.

Tutaj liczy się przede wszystkim zadowolenie klienta. Produkty cechuje staranne wykonanie, jak również indywidualne podejście do ich tworzenia. Firma chcąc sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów, realizuje kolejne, śmiałe autorskie pomysły wprowadzając coraz to nowy asortyment na rynek. Na uwagę zasługują krótkie terminy realizacji zamówień wielu produktów, co znacznie skraca czas oczekiwania na nie i pozwala szybciej cieszyć się pięknie wykończonymi pomieszczeniami.

Producenci

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
32 321 00 56