Drzwi wewnętrzne Korona

Drzwi wewnętrzne Korona

Firma Korona to producent, oferujący drzwi wewnętrzne najwyższej jakości. Konstrukcja ich oparta jest głównie na płycie MDF i klejonym drewnie. Powierzchnia drzwi może być wykończona naturalnymi okleinami dębowymi, bukowymi, anegre, dowolnymi lakierami z palety RAL, NCS lub nawet lustrem.

Producent wykonuje zarówno drzwi wewnętrzne otwierane tradycyjnie jak i przesuwne, łamane, czy wahadłowe, oraz w wersji z odwrotną przylgą (otwierane przez ościeżnice). Bardzo często są to również realizacje nietypowe pod względem wymiarów jak np. zabudowy ścian wykończonych fornirem z drzwiami ukrytymi wewnątrz, czy drzwi skośne na poddasze. Jest możliwość wykonania również drzwi według własnego projektu klienta. Skrzydła drzwiowe pasują zarówno do istniejących ościeżnic metalowych, jak i mogą być w komplecie z ościeżnicami ukrytymi, stałymi lub regulowanymi wraz z różnymi rodzajami ozdobnych opasek maskujących.

Oferowane przez nasz salon drzwi, to produkty, spełniające najwyższe wymagania klientów. Z naszym asortymentem możecie się Państwo zapoznać w salonie firmowym, znajdującym się w mieście Katowice

Katalog

Producenci

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
32 321 00 56