Drzwi wewnętrzne Eurodoor

Drzwi wewnętrzne Eurodoor

Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości drzwiach wewnętrznych z półki premium, to Eurodoor właśnie takie ma w swojej ofercie. Firma specjalizuje się w drzwiach wykonywanych na indywidualne zamówienia klientów — każdy może otrzymać dokładnie taki produkt, na jakim mu najbardziej zależy i który doskonale wpasuje się w planowaną aranżację wnętrza.

Za sprawą wykorzystania oprócz naszych rodzimych gatunków również wysokogatunkowego drewna importowanego z całego świata, klient może przebierać w niezliczonej liczbie kolorów i wzorów. Drzwi Eurodoor to gwarancja doskonałej jakości, która przetrwa całe lata i będzie cieszyć oko swoim nietuzinkowym wyglądem.

Należy podkreślić, że każdy klient może wybrać dla siebie dowolny fornir z uwzględnieniem indywidualnej kolorystyki np. podłogi pomieszczenia, w którym mają być zamontowane drzwi. Co więcej, do dyspozycji ma również możliwość wyboru jego wykończenia — patynowanie czy szczotkowanie. Producent wykonuje również drzwi w pełnej palecie kolorystycznej RAL czy NCS i o różnych stopniach połysku.

W ofercie znajdują się również akcesoria do drzwi, pochodzące od cenionych światowych marek. Wszystko po to, aby jakość wykończenia Twoich wnętrz pozostała na najwyższym poziomie.

Producenci

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
32 321 00 56