Drzwi wewnętrzne Dre

Drzwi wewnętrzne Dre

Firma DRE specjalizuje się w produkcji wszelkiego typu drzwi wewnętrznych. Jest możliwość zamówienia ich zarówno w różnego rodzaju okleinach drewnopodobnych, połyskowych, laminatach jak i fornirze drewnianym, czy wersji malowanej. Priorytetem jest tutaj zarówno wysoka jakość wykonania, jak i szybkość dostarczenia gotowego produktu do klienta.

Nie da się nie zauważyć, że drzwi dostarczane przez DRE cechuje elegancja, indywidualność oraz staranne wykończenie. Bogactwo wzorów, modeli i rodzajów przeszkleń sprawia, że każdy klient znajdzie tutaj coś dla siebie a producent dokłada wszelkich starań, aby proponowane rozwiązania zachwycały każdego, oraz dodawały wyjątkowego charakteru każdemu pomieszczeniu, w którym zostaną zamontowane.

W ofercie znajdziemy drzwi płytowe, ramowe, techniczne, szklane, wejściowe, składane, ukryte, oraz przesuwne. To jednak nie wszystko, gdyż firma oferuje również różnego rodzaju klamki. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, aby w jednym miejscu skompletować niezbędne elementy, a potem już tylko cieszyć się ich pięknem oraz funkcjonalnością w swoim domu.

Producenci

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
32 321 00 56