Chene

Chene

Szukasz prawdziwej podłogi z duszą? Producent Chene specjalizuje się w dostarczaniu desek, które sprawiają, że każde pomieszczenie nabiera indywidualnego charakteru. Ta miesząca się w Nowym Targu firma kieruje się od lat niezłomnymi zasadami, które zakładają pełne zadowolenie klientów oraz gwarancję wysokiej jakości produktu.

Każda deska jest starannie obrabiana przez specjalistów na nowoczesnych maszynach, ale wiele z nich w fazie końcowej produkcji wykańczana jest ręcznie. Nie można zapominać również o starannie wyselekcjonowanym i sezonowanym drewnie, które gwarantuje trwałość przez wiele kolejnych lat. Co więcej, konserwacja wykonywana jest w głównej mierze za pomocą naturalnego oleju pochodzenia roślinnego.

Podłogi Chene doskonale nadają się do zastosowania nie tylko w domach i mieszkaniach, ale również restauracjach, lokalach firmowych, czy salonach wystawowych. Wszędzie zapewnią uczucie przytulności i ciepła, gdyż naturalne drewniane deski są jednym z najlepszych materiałów do wykonywania podłóg.

Producenci

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
32 321 00 56